Čo ponúkame

E.V.O. Je účtovná agenda ako fyzická osoba zameraná na podvojné účtovníctvo PO a neziskových organizácií. Živnosť už viac ako desať rokov sa zameriava na vedenie a spracovanie účtovníctva, dane, mzdy a personalistiku, finančné analýzy, podnikateľské zámery, ročné zúčtovania a závierky.

Účtovná agenda

Spoločnosti a podnikatelia zapísaní v obchodnom registri sú povinní viesť účtovníctvo. Viete čo robiť so všetkými svojimi faktúrami a bločkami? Ako správne faktúrovať? Máte služobné auto a neviete, čo všetko si viete dať do odpisov a čo budete k tomu potrebovať? Toto je minimum vecí, s ktorými sa denne musia podnikatelia popasovať. Zverte sa do našich rúk, a budete presne vedieť, ktorý papier si máte odložiť.

Majte svoje papiere s nami pod kontrolou
Mzdy a personalistika

Ako zamestnávateľ máte množstvo poivnností. Pre zamestnancov potrebujete mzdy, platíte za nich odvody. Chcete ich odmeňovať? Neviete čo všetko a kedy môžete dať do fixnej a variabilnej čiastky mzdy? Naplánujte si odmeňovanie a benefity pre svojich zamestnancov. Motivujte ich a vystavujte im mzdy správne. Robte tak, aby chodili do práce s úsmevom. Ako tí naši.

Výplaty, odmeny a pracovný zákon. Poradíme Vám
Dane a analýza

Klasický zamestnanec môže o daňové požiadať svojho zamestnávateľa. Čo ale v prípade, že ste popri zamestnaní podnikali? Ako ho vyplniť, ako si vyrátať príjmy a výdaje? Pomôžeme Vám správne podať daňové priznanie a vysvetlíme Vám ho krok po kroku. Firmy potrebujú rôzne analýzy, aby odhalili, ako hospodária. Čo vedia vylepšiť, čoho sa vyvarovať. Dane, finančné anlýzy, ale aj podnikateľské zámery. Radi Vám pomôžeme.

Správne vyplnené priznania. Vieme ako